16 maja 2019, 09:20
851 views

Wiosenne konferencje, których lepiej nie przegapić

Wiosna to czas przebudzenia, nowych możliwości, a przede wszystkim idealny moment by naładować wyczerpane długą zimą baterie. Powiew świeżości czuć każdym zmysłem. Pewnie dlatego właśnie maj i czerwiec to miesiące z wyjątkowo szeroką ofertą konferencyjną, które pobudzą każdego marketera dając nową wiedzę, inspirację, kreatywność i potrzebną energię do dalszej pracy.

Co zatem znajdziemy w tegorocznej ofercie konferencji marketingowych?

Konferencje marketingowe w maju

  • Przede wszystkim już 10 maja Sprawny Marketing organizuje w Poznaniu kolejną edycję konferencji “I love commerce”. Poświęcona jest ona zagadnieniom związanym z handlem offline i online. To konferencja jedyna w swoim rodzaju gwarantująca solidną dawkę wiedzy i inspiracji jednocześnie.
  • Tegoroczną nowością będzie organizowana 16 maja w Warszawie przez Izbę Gospodarki Elektronicznej, ContentHouse oraz Polskie Stowarzyszenie Marketingu SMB konferencja Augmented Advertising & Sales CEE. Inspirowana jest ona dużym rozwojem branży rozszerzonej i wirtualnej rzeczywistości (AR i VR) oraz ich wpływem na funkcjonowanie zarówno sklepów stacjonarnych, jak i samego e-commerce. Poruszone tu zostaną zagadnienia związane z najnowszymi trendami branży AR i VR, technologiami oraz pomysłami, które można wykorzystać w marketingu.
  • Pod koniec maja, bo dwudziestego drugiego, również w Warszawie rozpocznie się dwudniowa konferencja in Digital Marketing. Nadchodząca edycja z pewnością charakteryzuje się bogatym grafikiem przepełnionym rzetelną i przydatną wiedzą z zakresu marketingu internetowego.

Konferencje marketingowe czerwiec 2019

  • Czerwiec otworzy rewelacyjna konferencja Forum IAB. Jej trzynasta edycja odbędzie się 5 i 6 czerwca w stolicy. Zaplanowany, intensywny program zapewni solidną dawkę informacji, które związane będą z najnowocześniejszymi marketingowymi trendami i rozwiązaniami.
  • Kolejną ważną datą jest 13 czerwca. Wtedy to bowiem odbywa się coroczny, międzynarodowy kongres MIT SMRP Congress Digital & Technology dotyczący technologii i biznesu. Dodatkowo niespodzianką będzie tu premiera polskiej wersji magazynu „MIT Sloan Management Review Polska”.
  • Znana już krakowska konferencja semKRK odbędzie się natomiast 19 czerwca. Jak zawsze – luźna atmosfera przy jednoczesnym wysokim poziomie prelekcji to gwarancja udanego wydarzenia. Warto tu być, dlatego i my postanowiliśmy dołączyć do zacnego grona uczestników. Jeżeli chcecie nas spotkać na żywo zapraszamy

Z końcem czerwca nadchodzi wyczekiwanie lato, a z nim czas urlopów i odpoczynek. Zatem kolejne większe konferencje – dopiero po wakacjach. Będziemy was o tym informować